top of page

Удосконалення професійних навичок викладачів в умовах пандемії

В цьому році пандемія внесла свої корективи у навчальний процес, як всієї країни так і нашого закладу. Для роботи з учнями в онлайн режимі у ДНЗ «Гадяцьке аграрне училище» було запроваджено дистанційне навчання. Для навчання учнів на стаціонарному відділенні були розроблені на базі сервісу Zoom теоретичні заняття.

Значна частина викладачів та майстрів виробничого навчання застосовують Zoom в навчальному процесі для того, щоб зробити свої заняття більш захоплюючими, інтерактивними. За допомогою відеозв'язку Zoom викладачі організовують зустрічі з науковцями, селекціонерами, показують учням навчальні відео матеріали, документальні фільми за професійним спрямуванням, відеоуроки.

Для проведення навчання за проектом USAID «Економічна підтримка Східної України» на базі онлайн платформи «Myownconference» були розроблені навчальні програми, презентації за модулями: «Хвороби та шкідники бджіл», «Розведення і утримання бджіл», «Пасічні будівлі, бджолярський інвентар та обладнання».

Досить актуальним є питання підвищення кваліфікації педагогічних працівників та інформаційно-ресурсне забезпечення освітнього процесу.  Система підвищення кваліфікації педагогічних працівників з використанням комп’ютерної комунікації,  передбачає підвищення не лише якості освіти в цілому, але й підвищення творчого потенціалу педагога, готовності до безперервного професійного розвитку.

Педагогічні працівники закладу за період пандемії успішно засвоїли програму майстер-класів в рамках обласного проєкту «Використання дистанційної системи навчання MOODLE при підготовці кваліфікованих робітників у системі професійної (професійно-технічної) освіти»; пройшли тренінг «Методика дистанційного навчання. Інструменти для створення електронних курсів»; також успішно закінчили курс «Протидія та попередження булінгу в закладах освіти» на платформі масових відкритих онлайн-курсів PROMETHEUS;

«Права людини в освітньому просторі», «Про дистанційний та змішаний формати навчання для педагогів та керівників закладів ПТО», «Академічна доброчесність» на платформі масових відкритих онлайн-курсів ТОВ  «ЕДЮКЕЙШНАЛ ЕРА».

Викладачі і майстри підвищують свій рівень кваліфікації беручи участь як доповідачі у вебінарах: «Бджільництво як сервіс: роль галузі у розвитку садівництва та ягідництва»; науково-практичній конференції професійного спрямування: «Ефективне бджолозапилення: від підвищення урожайності до збереження біорізноманіття»; міжнародній конференції «Використання продуктів бджільництва у продуктах харчування».

imgonline-com-ua-Resize-2At9dvaDUwyfK0VO

Директор

Сенчук Наталія Дмитрівна

Директор закладу Н.Д. Сенчук виступила експерткою

для тренерів курсу «Школа Фермерства» і склала методичні рекомендації, викладала теоретичні

і практичні аспекти Модулю «Бджільництво» і стала укладачкою практичного порадника для слухачів

курсу «Школа Фермерів»;

Методист закладу В.С. Ященко взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційно-ресурсне забезпечення освітнього процесу в умовах діджиталізації суспільства» в якості учасника з виступом на тему: «Передумови успіху професійної (професійно-технічної) освіти України через призму діджиталізації та модернізації

на прикладі професії «Бджоляр»;

IMG_20200910_111437.jpg

Методист

Ященко Валентина Сергіївна

Заступник директора О.В. Штанько взяла участь

у засіданні круглого столу «Охорона праці

у сільському та лісовому господарстві» із доповіддю

на тему: «Охорона праці в бджільництві»

128028698_900254273845511_26789902582252

Заступник директора з н.р.

Штанько Олена Василівна

bottom of page