
Європейська інтеграція-шлях у майбутнє
На виконання Плану заходів Міністерства освіти і науки України щодо реалізації Стратегії комунікації з питань євроатлантичної інтеграції України на період до 2025 року у ДНЗ «Гадяцьке аграрне училище» відбулася онлайн виховна година на тему:« Європейська інтеграція-шлях у майбутнє». Проводилася робота у чаті здобувачів освіти з переглядом тематичних відеороликів та подальшим обговоренням.
Європейська інтеграція — це процес політичної, юридичної, економічної (а в деяких випадках — соціальної та культурної) інтеграції європейських держав, у тому числі й частково розташованих в Європі. На даний момент європейська інтеграція досягається в основному за рахунок розширення Європейського Союзу та Ради Європи.
Європейська інтеграція — складний та суперечливий соціально-економічний процес налагодження тісного співробітництва європейських держав. Є одним із проявів провідної тенденції сучасного історичного розвитку — посилення всебічної взаємозалежності держав, передусім в економічній сфері, та подальшого зближення цивілізаційно споріднених (див. Цивілізація) національних спільнот[1].
Курс на європейську інтеграцію є природним наслідком здобуття Україною незалежності. Його витоки — в історії нашого народу й усвідомленні права жити в демократичній, економічно розвинутій, соціально орієнтованій країні. Його мета — створення шляхом масштабних внутрішніх перетворень умов для входження до спільноти європейських розвинутих країн.

